2914-9-500x500

Детски Долен дел 2916

Шифра: 2916.
790,00 MKD

Состав: 60% памук , 35% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

12, 16, 4