4-500x500

Детски Хеланки 3302

Шифра: 3302.
390,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

лесно ватирани

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

розева, светло сива, тегет, темно сива

Големина

2, 4