4288-8-500x500

Женска Јакна 4288 – Windstopper

Шифра: 4288.
2.900,00 MKD

Состав: 20% најлон, 80% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, розева, црна

Големина

M, L, XL, XXL