3590_s_melanj__-500x500

Женски Дуксер 4292

Шифра: 4292.
1.290,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, светло сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL