4295-2-500x500

Женски Долен дел 4295

Шифра: 4295.
890,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL