4300-17-500x500

Женски Џемпер 4300

Шифра: 4300.
990,00 MKD

Соста: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

розева, тегет, црвена, црна

Големина

M, L, XL