5911_3-500x500

Машка Кошула 5911

Шифра: 5911.
1.190,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

дезен 1, дезен 2, дезен 3, дезен 4

Големина

L, XL, XXL