1386-1-500x500

Машка Блуза 1386

Шифра: 1386.
790,00 MKD

Состав: 95% памук , 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, зелена, плава, темно сива

Големина

L, XL, XXL