1409-7-500x500

Машка Блуза 1409

Шифра: 1409.
890,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL