1410

Машка Блуза гигант 1410

Шифра: 1410.
990,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, тмно сива, црна

Големина

3XL, 4XL