1417-2-500x500

Машка Блуза 1417

Шифра: 1417.
790,00 MKD

Состав: 95%памук, 5%ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

зелена, плава, светло сива, тегет, темно сива

Големина

L, XL, XXL