3607_siomga-500x500

Детска Блуза 3607

Шифра: 3607.
890,00 MKD

Состав:  95% памук 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Product Description

Лесна вата

Дополнителни информации

Боја

праскова, светло сива, црна

Големина

12, 14, 16